Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

"Хрещатик" натякає, що у групи "Приват" тепер монополія на рекламу в ЖЖ. Чи це правда?

Компанія СУП продала ексклюзивні права на розміщення реклами в українському сегменті Livejournal Українському медіахолдингу, повідомляє київська муніципальна газета "Хрещатик".

В розгорнутій статті "СУП поділився корисною площею" оповідається про причини популярності блоггерського сервісу "Живий Журнал", про покупку американської компанії-власника цієї соціальної мережі Six Apart російським олігархом Момотом (власник компанії СУП) і про плани "Українського медіа-холдингу" щодо організації українського рекламного простору в ЖЖ.

Наведено також коментар директора компанії Fine Web Дмитра Дубілета (син голови правління ПриватБанку Олександра Дубілета):

- УМХ планує у середині лютого відкрити новий інтернет-портал. У компанії стверджують, що портал конкуруватиме як з інформаційними ресурсами, так і з соціальними мережами. Розробкою сайту займається компанія, яка до цього вже створила для УМХ портали Хайвей та Хайблоггер. У чистому вигляді аналогів у сайта немає. Окремі модулі, використані у проекті, можна зустріти на Google News, Google Reader, Digg.com, Facebook, Blogger.com і навіть Wikipedia. Конкурентами нового порталу стануть також інтернет-ЗМІ. Хоча ті можливості, які вони надають нині,— дуже мізерні.

Як цей коментар стосується піднятої теми, редакція не пояснює. Виглядає, що пан Дубілет розповідав зовсім не те, чого хотілося б кореспондентові чи... замовнику публікації ;) До речі, "Хрещатик" прославився наклепами щодо розміщення реклами під виглядом новин в агенції УНІАН, після чого кореспондента Петра Щербину перестали впускати на прес-конференції цієї провідної київської інформагенції.

Також в "Хрещатику" було опубліковано таке: Борис Ложкін вирахував рекламну площу українського ЖЖ.

Читайте також офіційний прес-реліз УМХ.
Tags: медиа-холдинг лени-космоса
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments