Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Ющенко призначив ворога свободи слова суддею Конституційного Суду!!!

4 лютого Указом № 88/2008 Ющенко призначив ЙОСИПЧУКА Олександра Семеновича суддею Конституційного Суду України.

Це той самий суддя господарського суду Закарпатської області Олександр Йосипчук, який перед виборами в Мукачевому, 11 березня 2004, ухвалив скандальне рішення викинути з ефіру опозиційну телерадіокомпанію "М-студіо".


На Закарпатті відключили опозиційний канал УП
15.03.2004


13 березня на Закарпатті відключено передавачі, які обслуговують телерадіокомпанію "М-студіо".

Як передає прес-служба регіонального штабу "Нашої України", акція проти опозиційного телеканалу має "явно замовний характер і організована головою облдержадміністрації, головою обласного осередку СДПУ(о) Іваном Різаком".

"Різак за дорученням Медведчука проводить роботу по закриттю всіх електронних ЗМІ, які об’єктивно висвітлюють суспільно-політичні події в краї і виступають з критикою політики СДПУ(о) в області", - повідомляє прес-служба регіонального штабу "Нашої України".

Там пояснили, що 11 березня 2004 суддя господарського суду Закарпатської області Олександр Йосипчук вжив заходів щодо забезпечення позову до Закарпатського РТПЦ.

ЗВІТ КОМІТЕТУ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ ЗА ПІДСУМКАМИ МОНІТОРИНГУ ПЕРЕДВИБОРЧОЇ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ ПРОТЯГОМ БЕРЕЗНЯ-ТРАВНЯ 2004 РОКУ

11 березня (напередодні виборів у Мукачево) було знято з ефіру найпопулярнiшу телекомпанiю краю М-Студiо. Суддя Господарського суду в Закарпатській області Олександр Йосипчук відповідно до статті 66 (підстава для забезпечення позову) Господарсько-процесуального Кодексу України вжив заходів щодо забезпечення позову до Закарпатського РТПЦ. Суть позову полягає в тому, що протягом останніх кількох років даному підприємству за надані послуги боргують декілька мільйонів гривень телерадіокомпанії (УТ-1, УТ-2 та інші). Виконавча служба управління юстиції в Закарпатській області всупереч здоровому глузду виконала ухвалу суду тільки стосовно ТРК „М-студіо”, яка на сьогоднішній день не має заборгованості і повністю виконує всі свої боргові зобов’язання перед Закарпатським РТПЦ. У результаті 13 березня цього року було відключено лише передавачі, які обслуговують ТРК „М-студіо”. Натомість всі інші передавачі телерадіокомпаній УТ-1, УТ-2, які боргують мільйони гривень, не відключені і працюють у звичному режимі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як ворог свободи слова і двоє «кримінальників» стали суддями, для infoporn.org.ua.

Там є офігітельні коменти. Наприклад, Марк Болдырев, редактор правознавчого сайту http://iuris-civilis.ru/ пише про іншого без п'яти хвилин суддю КС:


Ба! Вспомнил!
Это тот ли самый Юрий Баулин?..
Тут была вот какая история.
Когда-то (году в 1998) КАБ “Славянский” задумал создать частный институт права (исследовательский). Дело, как понимаете, хорошее. Мотив был простой: в такой правовой среде, которая возникла жить уже нельзя.
И тут, в процессе предварительных разговоров я и Б.М. Фельдман встретились с неким Баулиным. Сидели и обсуждали мы проект с ним в неплохом ресторанчике в Днепропетровске (не упомню название и улицу, кажется “Неаполь”).
Так вот. Речь шла о том, что ощущение, дескать, такое, что законы пишут не специалисты (фахiвцi). И Баулин вдруг произнёс буквально следующее:
“Та не! Мы, фахiвцi, всё понимаем, але замовник просить, от мы и пишем”.
Я осёкся от такой реплики, а затем нагловато глядя в глаза ему спросил: “А отчего же вы тогда решили, что вы специалист?”
На том содержательная часть беседы и закончилась.
Так вот, это не тот ли самый Юрий Баулин был, д.ю.н.?
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments