Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

100 правоохоронців побилися в одному ресторані

Все розпочалося 6 лютого 2008 року в ужгородському ресторані "Деца у нотаря", де 20 працівників "Беркуту" вирішила влаштувати банкет.

Як на горе, в цьому ж закладі відпочивали працівники закарпатської ДАІ, які проводжали своїх кіровоградських колег, повідомляє УНІАН.

З чого почалася суперечка невідомо, але через деякий час розпочалася бійка.

На щастя для відвідувачів закладу, правоохоронці з'ясовувати стосунки вийшли на подвір'я ресторану. В той же час ДАІ викликали підмогу, і до ресторану оперативно підтягнулись додаткові бійці.

В свою чергу, "Беркут" викликав свій черговий наряд, а також інших працівників, які також приїхали і напосіли на працівників ДАІ.

Тоді на допомогу "Беркуту" прийшов громадянин України Л., який постійно проживає у Празі і також брав участь у бенкеті. За його дзвінком до ресторану підтягнулись незнайомці з бейсбольними битами, які почали лупцювати міліціонерів.

Насамкінець приїхали представники спецпідрозділу "Сокіл" і всіх розігнали.

В бійці серйозно постраждав один з правоохоронців, тому вирішили повісити цю справу на пана Л. і людей з битами. На території до сьогодні залишився джип Тойота Ландкрузер, який належить пану Л. В результаті в цьому ресторані впродовж тижня автомобіль охороняють три наряди різних міліцейських служб: два працівники "Беркуту", два працівники патрульно-постової служби і два працівники ДАІ.

http://life.pravda.com.ua/scandal/47b4839276b90/

Кроспост в cops_ua
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments