Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

... и еще голоса из прошлого ...

Редакційний коментар в "Свободі". До речі, на “Телекритиці” виплив іще один наш, уже колишній автор — Юрій Шеляженко, який пише, що він є “видатним колумністом”, хоча насправді це хлопчина з надмірними амбіціями. Працюючи у “Свободі”, він у день здачі номера мав звичку спати до полудня, а потім нашвидкоруч щось накропати й надіслати до редакції. І після цього мав зухвалість назвати себе “провідним колумністом” газети. У Юрка склалися особисті неприязні стосунки з колишнім головним редактором “Свободи” Олегом Ляшком (хтось когось кудись “послав”), тому він, замість творити “неперевершені колонки”, всю свою снагу витрачає на зведення рахунків з часописом. Добру компанію собі знайшли панове Грабовський, Лосєв та Каспрук.

1) Текст в кавычках про выдающегося колумниста - не дословная цитата, а значит, искажение фактов. Хотя не могу сказать, что закидон насчет "чрезмерных амбиций" полная брехня. Есть такой грехЪ.
2) Как ни странно, мою "писанину на скорую руку" обычно ставили на первую полосу ;)


Вот мой дословный комментарий с сайта ТК: Ну, я з тої "Свободи" пішов ще тоді, коли мізерні гонорари ще виплачувалися регулярно. Пішов, бо Ляшко мав нахабство обізвати провідного колумніста своєї газети мудаком і вимагав забрати з міліції одну заяву... http://pravda.com.ua/ru/news/2007/5/11/58535.htm Що ж до Грабовського "і прімкнувших", не виключаю, що причина гучного хлопка дверима полягає у існуванні певних фінансових проблем в редакції. Панове "марксисти" демпінгують, ціна шпальти стрімко падає до 3-5 десятків гривень... На місці шановних ліберальних публіцистів, що раніше чудово уживалися в одній газеті з Карпцем і Ко (доки гонорари були втричі більшими і виплачувалися вчасно), я б вчинив так само)))
Tags: мрак
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments