Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Анатолій Голубченко (перший заступник мера Києва) - Гебельс комунального масштабу! (фотосесія)7 грудня. Засідання Київради. Блокування трибуни.

Після змістовної критики з боку опозиції на адресу київського міського голови Леоніда Черновецького, що своїм розпорядженням підвищив квартплату в 3,4 рази, депутати від блоку Черновецького зчинили бійку в залі. Трансляція засідання була вимкнута на кілька хвилин, протягом яких депутатові Олександру Бригинцю наставили кривавих синців на спині, а депутат Віктор Наумко отримав струс мозку (обидва - БЮТівці).

Після цих подій, "щоб розрядити обстановку" (за висловом Леоніда Черновецького), виступив його перший заступник - "соціаліст" (член СПУ) Анатолій Голубченко.

З гебельсівською майстерністю пан Голубченко доводив необхідність підняття тарифів. До речі, правду про нові тарифи можна прочитати тут: "Большая ложь Леонида Черновецкого".

Виявляється, не перевелися в Україні талановиті оратори з оригінальною жестикуляцією!

От так пафосно пан Голубченко відстоював свою головну тезу: "непідвищення тарифів буде соціальною катастрофою для Києва, бо ми не зможемо платити гідну зарплатню сантехнікам і працівникам ЖЕКів".

Tags: Жизнь столицы Украины города-героя Киева
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments