Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Вирок по справі Ярослава Годунка, 2002 р.

http://www.twango.com/channel/ickpa.godunok

Вироком Святошинського районного суду м. Києва від 16.05.2002р. Годунка Ярослава Миколайовича по ст. 130,166 ч.2, 142 ч.3 КК України (розбійний напад, перевищення влади і своїх посадових повноважень, порушення недоторканості житла громадян) засуджено відповідно до ст. 42 КК України до 5 р. позбавлення волі із позбавленням права займати посади пов"язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій на строк три роки. Враховуючи те, що батьки Годунка Я.М. є інвалідами, враховуючи пом'якшувальні обставини (щире каяття, добровільне відшкодування завданої шкоди) відповідно до ст. 75 КК України Годунка Я.М. було звільнено від відбуття основного покарання (позбавлення волі) з випробувальним терміном на три роки із збереженням додаткового покарання (позбавлення права займати посади).

За цим лінком розміщено відсканований вирок суду. Щоб продивитись кожну сторінку в читабельному масштабі, клацніть спочатку на іконку-preview, а потім ще раз на трохи збільшене, проте все одно нечитабельне зображення.

Читайте також: Годунка взяли СБУшники. Улов - 4 грамма кокаина; Годунок на свободі через тиск на суд - конфіденційне джерело у прокуратурі; Ярослав Годунок, або шлях перевертня.

Сам Годунок каже, що його "підставили", "мочать", "хіба ти віриш що я наркоман"... Від пропозицій зустрітися і дати докладне інтерв'ю та пояснити дивні моменти своєї біографії відмовляється.

Mirror (RU): Депутат-разбойник. Приговор Годунку теперь доступен для ознакомления в Интернете.
Tags: Пора "Пору" пороть
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments