?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Пора брехні

Ходив на прес-конференцію Годунка. Після піарівських воплів про те, що його підставили і наркотики підкинули, задав три питання.

- У відповідь на питання, чи пропонував йому другий номер в списку Пори(Г) Олекса Юрченко разом покурити драп, Годунок збрехав, що Юрченко не був другим номером у списку “Пори”(Г). У мене є неспростовний доказ брехні: його список, скопійований з сайту Центрвиборчкому! Таким чином кожен бажаючий може послухати однозначну брехню Годунка на 47 хв. 10 сек. аудіозапису прес-конференції і побачити правду на скріншоті справа... Далі Годунок пояснив, що навіть не палить, а здоровий колір обличчя свідчить про те, що він ніяк не може бути наркоманом.

- У відповідь на питання, чому Годунок не вказав у депутатській автобіографії, що він притягувався до відповідальності за розбій, а написав зовсім протилежне ("Я та мої рідні до кримінальної відповідальності не притягувалися та судимі не були."), він збрехав, ніби "порушена кримінальна справа проти керівництва полку "Беркут" і проти тієї людини, яка фабрикувала цю справу", а потім ухилився від відповіді, заговоривши про відображення у автобіографії погашеної судимості.

- У відповідь на питання про причетність до земельних оборудок Левітаса, Кондратенка, Сергія Луценка, “Металінвесту” та “лужниковських” Годунок збрехав, що він нібито знає, хто мені заплатив і хто послав задавати такі питання. Далі він сказав, що селяни раді будуть продати свою землю, хоч під супермаркети, хоч під металобазу...

Одним словом, пресуха для лохів. Аудіозапис:

Comments

( 13 коментарів — Прокоментувати )
(Анонімно)
19 березень 2008 13:21 (UTC)
Коментар Юрченка
Годунок не збрехав. Я дійсно був не 2-м, а 1-м номером (на скріншоті добре видно причину відмови у реєстрації Годунка - "невідповідність документів для реєстрації вимогам Закону").
Покурити драп (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%80%D0%B0%D0%BF)? Да, поручік, видумщік ви іщо тот :)))
А стосовно того, хто "заплатив і хто послав задавати такі питання" - так це помітно неозброєним оком. Трудісь, Юрочка, відпрацьовуй 30 срібників. Успіхів!
sheliazhenko
19 березень 2008 18:30 (UTC)
Re: Коментар Юрченка
LOL

Олекса, ти невиправний лицемір та брехун. Віртуальні технології, ги-ги. Куди подів мій модем та комп'ютер?!!! По твоїм фальшивим довідкам на кредити мені ще рік з різних банків телефонували!!!

Понтуйся, поки живий, після смерті в пеклі це вже тобі не допоможе! Як і срібники від "лужниковських". Чорти хабарів не беруть, їм би тіки душу грішника помучити!
(Анонімно)
19 березень 2008 19:14 (UTC)
Re: Коментар Юрченка
Майне кляйне Шелєнбєрг, ти став святошею? :))) Був же ж атеїстом...
А, я забув. Спершу ти став українцем. Щирим-щирим)))
Брехун? Брехун у нас ти. Почитай свою маячню.
Лицемір? Також ти. Не одну дупу ти вилизав, перед тим як вкусити (Годунок - останній приклад).
Куди б ти не пішов, чим би не займався - всі погані, все погано, один Юра хороший. Рвуться редакційні посвідчення, обливаються брудом люди.
З тобою давним-давно ніхто зв`язуватися не хоче. Хіба ж можуть бути ВСІ погані? Може, проблема все ж в тобі?
Моя совість чиста - на відміну від твоєї. Пекла я не боюся - бо туди не збираюся. Хабарів ніколи в житті не брав і не давав.
Незрозуміло тільки, чому ти сьомий рік поспіль лізеш до мене з претензіями, які МЕНЕ НЕ СТОСУЮТЬСЯ.
Крім пари стусанів (і тих - за діло :), гріхів у мене перед тобою нема.
Наостанок - одна порада. Стучать у контору і мєнтовку одночасно - небезпечно для здоров`я ;)
І ще одна - трахни когось нарешті ))) 99% твого "я" - "іздєржки спєрмотоксікоза".
sheliazhenko
19 березень 2008 19:37 (UTC)
Re: Коментар Юрченка
Юрченко, засунь в дупу свій пафос. Я знаю тебе, брехуна і кидалу, як облупленого. Ти мені модем досі не повернув. Ти разом з Мосійчуком вкрали у мене комп'ютер і створили купу неприємностей. Я радий оголосити, що закінчив свою екскурсію у перше коло світу покидьків і готовий ділитися спостереженнями з ким завгодно, що і роблю.
(Анонімно)
19 березень 2008 20:04 (UTC)
Re: Коментар Юрченка
Шеляженко, в тому, що ти психічно хворий, я переконався ще на початку нашого знайомства. Але спершу мені було тебе шкода.
Якщо в тебе не склалося з Мосійчуком, це твої власні психостаттеві проблеми, і нічого приплітати до цього мене. Звернися до нього, він дядько багатий, на лєксусі їздить, може, позолотить ручку за твоє мовчання-золото)))
Хоча хто його знає, чи нема у вас спільних брудних таємниць, як у двох найпродажніших лоуенд-журналістів цієї країни.
sheliazhenko
19 березень 2008 20:26 (UTC)
Re: Коментар Юрченка
За дурні наклепи не ображаюся, бо ти брехун і інакше не вмієш.
А у Мосійчука грошей, як правило, нема. І лексуса теж не може бути.
(Анонімно)
19 березень 2008 20:45 (UTC)
Re: Коментар Юрченка
Я бачу на цій сторінці виключно твої дурні наклепи в мій бік. Придивися уважніше - я не подаю жодного факту, тільки аналіз.
Так хто із нас брехун?
Вважаю, що двоє мужиків можуть з`ясувати стосунки офлайн - в міру своєї цивілізованості.
Тяжкий фінансовий стан редактора газети "Вечірній Васильків" І.В.Мосійчука на дозволяє йому розрахуватися зі своїми кредиторами. А лєксус... Треба ж якось боротися з бездоріжжям)))
sheliazhenko
19 березень 2008 21:30 (UTC)
Re: Коментар Юрченка
Саме відсутність фактів у твоїй балаканині і робить все сказане тобою безпідставним трьопом, а тебе пустобріхом.
(Анонімно)
19 березень 2008 21:39 (UTC)
Re: Коментар Юрченка
Евріка! Розкрито секрет журналістського генія Шеляженка! Побільше фактів! Правда, напівправда, брехня, ****ьож - мета виправдовує засоби )))
(Анонімно)
19 березень 2008 21:03 (UTC)
МОЛОДЕЦ!!!
Интересно излагает свои мысли тов. Юрий. И можно, на первый взгляд сказать, что Юрка ты ПРАВ!!! Ведь у Годунка 2 раза находили оружие и по всей видимости, это до сих пор это висит на нём!! (ЮРА ,ДУМАЮ, УТОЧНИТ) Вот ведь какой интересный факт получается: революция прошла, Президент поменялся, а Годунок не только не оправдан, но и остается гоним властью... Хочу ещё раз удивиться профессионализму и терпению тов. Юрия, как он тщательно отслеживает биографии всех маргинальных лидеров, как он точно знает где надо укусить, а где надо гавкнуть или лизнуть , войти в доверие, скачать инфу, а потом опять укусить … МОЛОДЕЦ ЮРА!! Только есть одно но, при КУЧМЕ-МЕДВЕДЧУКЕ хорошо платили и можно было сделать КАРЬЕРУ да-да КАРЬЕРУ! (примеры сам наведешь!) А сейчас, Юр, ведь тебя же не дооценивают! Юрка, Ведь ТАЛАНТ свой гробишь! Кому же нужны эти маргиналы! Кто же помнит про них, кроме СБУ и Секретариата (знаю, ты привык Администрация) Президента! Юр, ты достоин повышения!!!!!
sheliazhenko
19 березень 2008 21:32 (UTC)
Re: МОЛОДЕЦ!!!
Напишите об этом статью и отправьте чикистам - должны купить и хорошо заплатить.
Адрес чекистов: fsb@fsb.ru
(Анонімно)
19 березень 2008 21:41 (UTC)
Re: МОЛОДЕЦ!!!
У цій країні вже був проФФеССор. Тепер маємо чИкіста.
(Анонімно)
19 березень 2008 21:52 (UTC)
Re: МОЛОДЕЦ!!!
Шеля, а хто більше плате, москалі чи наші?
( 13 коментарів — Прокоментувати )