Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Пора брехні

Ходив на прес-конференцію Годунка. Після піарівських воплів про те, що його підставили і наркотики підкинули, задав три питання.

- У відповідь на питання, чи пропонував йому другий номер в списку Пори(Г) Олекса Юрченко разом покурити драп, Годунок збрехав, що Юрченко не був другим номером у списку “Пори”(Г). У мене є неспростовний доказ брехні: його список, скопійований з сайту Центрвиборчкому! Таким чином кожен бажаючий може послухати однозначну брехню Годунка на 47 хв. 10 сек. аудіозапису прес-конференції і побачити правду на скріншоті справа... Далі Годунок пояснив, що навіть не палить, а здоровий колір обличчя свідчить про те, що він ніяк не може бути наркоманом.

- У відповідь на питання, чому Годунок не вказав у депутатській автобіографії, що він притягувався до відповідальності за розбій, а написав зовсім протилежне ("Я та мої рідні до кримінальної відповідальності не притягувалися та судимі не були."), він збрехав, ніби "порушена кримінальна справа проти керівництва полку "Беркут" і проти тієї людини, яка фабрикувала цю справу", а потім ухилився від відповіді, заговоривши про відображення у автобіографії погашеної судимості.

- У відповідь на питання про причетність до земельних оборудок Левітаса, Кондратенка, Сергія Луценка, “Металінвесту” та “лужниковських” Годунок збрехав, що він нібито знає, хто мені заплатив і хто послав задавати такі питання. Далі він сказав, що селяни раді будуть продати свою землю, хоч під супермаркети, хоч під металобазу...

Одним словом, пресуха для лохів. Аудіозапис:

Tags: Пора "Пору" пороть
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments