?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

ДИКТОР. Правительство Москвы отчиталось о завершении первого этапа операции «Первоцвет-2008», целью которой является пресечение незаконной торговли подснежниками. За три недели к административной ответственности привлечен 71 правонарушитель. По данным правительства Москвы, в прошлом году в аналогичной операции «Первоцвет-2007» участвовало 26 тысяч сотрудников правоохранительных органов столицы – ППС, ДПС, участковые и бойцы Управления по борьбе с экономической преступностью.

ШЕНДЕРОВИЧ. Вау! Отлов бабушек с подснежниками силами УБОПа! Тут не до скинхедов, конечно… Я, как это услышал, сразу бросился к калькулятору – и вышло, что если прошлогодние масштабы операции сохранились, в этом году на одну преступную бабушку пришлось по 366 и две десятых мента! А вы еще спрашиваете, почему у нас милиции в три раза больше, чем в Нью-Йорке… Да они наших бабушек не видели, главный оскал преступного мира!

Бабки пук цветов нарвали
И на рынке торговали!
Хорошо – менты узнали,
Беспредельщиц повязали!..

http://www.echo.msk.ru/programs/plsyrok/505769-echo/

Tags:

Comments

( 7 коментарів — Прокоментувати )
sheliazhenko
06 квітень 2008 07:12 (UTC)
Мы в "Вечерних Вестях" как-то тоже делали разворот, посвященный истребителям подснежников. Даже карту рисовали, в каких таких далях они растут. Консультировал г-н Борейко.
sheliazhenko
06 квітень 2008 07:29 (UTC)
Бабу Катерину другий рік судять за хуліганство.

Селянка вигнала з кабінету голову райдержадміністрації і зайняла її крісло, після того як чиновниця запропонувала їй “Ти така мудра тут кричати, піди і покеруй!”.

Зручно вмостившись за столом голови, бабуся Катерина відчула себе справжнім керівником району.

— Я недоторканна! — попередила Катерина Омельчук. — І з кабінету нікуди не піду.

Двоє правоохоронців вивели жінку з кабінету. Коли зносили сходами з третього поверху, та вивернулась і копнула одного з конвоїрів поміж ніг. Міліціонер аж присів, пожовк і притулився до стіни.

Омельчук уже штрафували за хуліганство. Шість років тому Катерина Омельчук вихлюпнула на голову секретаря селищної ради Мізоча літрову банку фекалій — та відмовилася видати їй 15 гривень допомоги на матір.
— Катерина хотіла отримати гроші на ім’я матері. Я сказала, що без довіреності не видам, — розповідає секретар Ірина Романюк.
ex_rattefang995
06 квітень 2008 09:30 (UTC)
Наші бабці достойні особливої любові)
xo66bit
06 квітень 2008 04:30 (UTC)
Так в тому то й справа, що у нас дільничні чи ППС вхопили, конфіскували, штраф стягнули, відпустили... а ПіаР з цього не роблять.

Ну а оскільки в РФ організована злочинність настільки організована, що з нею й боротися не треба, а точнішек не можна, а ілюзію активних дій та "суспільної корисності" потрібно створити, бо ж розформують нафіг...
А взагалі Шендер - "ще той" відомий "Продажний журналіст" з "Еха..", ну Ви мене зрозуміли ;))
sheliazhenko
06 квітень 2008 07:32 (UTC)
Чому мало піару? Щороку і на ТВ, і в газетах репортажі. А Шендер мені до смаку, хоч іноді трохи пересмикує. В даному випадку смішна не ситуація з пролісками, а сотні фараонів на одну оштрафовану бабусю.
( 7 коментарів — Прокоментувати )