Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Єслі би начальніком бил я... =)

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
кандидата на посаду Київського міського голови
Шеляженка Юрія Вадимовича

КИЄВУ – ЧЕСНУ ВЛАДУ!


1. ЧЕСНІ ТАРИФИ.

Тарифи на житлово-комунальні послуги формуватимуться прозоро. Кожен киянин зможе побачити і оскаржити кожну складову своєї квартплати, яка у разі потреби встановлюватиметься індивідуально для кожного будинку, кожного під’їзду, аж до кожної квартири - залежно від РЕАЛЬНОЇ кількості і якості наданих послуг.

2. ВІДКРИТІСТЬ ВЛАДИ

Забезпечу вільний доступ до внутрішньої документації житлово-експлуатаційних організацій та інших комунальних підприємств, міської адміністрації, районних адміністрацій, головних управлінь та їх підрозділів - окрім тієї, в якій міститься конфіденційна інформація про особу. Всі рішення Київської міської ради будуть оприлюднюватися починаючи із стадії підготовки проектів (відразу після реєстрації проекту у секретаріаті).

3. ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ

Організую щорічні вибори комітетів громадського контролю за комунальними підприємствами і делегую їм право припиняти будь-яке рішення дирекції КП, якщо на користь такого "вето" зібрані підписи 5% клієнтів (наприклад, власників приватизованих квартир або прописаних мешканців неприватизованих квартир в житлових будинках).

4. ПРИПИНЕННЯ НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ

Припиню всі забудови, сусіди яких на громадських слуханнях не погодилися із забудовою.

5. ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ

Земля під забудову виділятиметься тільки на аукціонах і лише за умови, що мінімум третина квартир в нових будинках або їх подвоєна ринкова вартість буде передано у власність міста, з метою забезпечення житлом учасників квартирних черг.


6. СПРАВЖНЯ ТУРБОТА, А НЕ ПІДКУП ВИБОРЦІВ

Проведу громадські слухання щодо ефективності програми "Турбота" і направлю її ресурси не на підкуп виборців, а пріоритетно на ті цілі, які дозволять вирішити найгостріші проблеми конкретних людей: наприклад, зробити капітальний ремонт аварійного будинку, оплатити операцію важко хворій людині, забезпечити якісну освіту сироті, надати особистий транспорт інвалідові, що не здатен рухатись самостійно, або багатодітній сім'ї, допомогти молодим сім'ям або талановитій людині, що живе і працює в Києві, отримати недороге житло.

Програма соціально-економічного розвитку міста формуватиметься не тільки чиновниками, але й спеціальною радою, до якої увійдуть меценати, представники малого і середнього бізнесу, а також представники виборних органів самоорганізації населення. Бізнесменам, які допоможуть місту вирішувати конкретні соціальні проблеми киян, будуть надані преференції у веденні бізнесу.

7. ЛІКВІДУЮ ПРОБКИ НА ДОРОГАХ

Для вирішення проблеми пробок на дорогах я ініціюю фіксацію номерів машин, що застрягли в “пробках”. Інформація аналізуватиметься, власникам номерів, що повторюються, будуть запропоновані інші маршрути. Власникам транспортних засобів, які погодяться не користуватися своїми машинами протягом місяця і засвідчити це накладенням пломб, виплачуватимуться премії з міського бюджету. Ті, хто пересяде на велосипед, будуть заохочені особливо. В той же час, незаконні евакуації автомашин і побори на дорогах будуть жорстко припинені.

8. ОЧИЩЕННЯ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ВІД ПЕРЕВЕРТНІВ

Зроблю все можливе для реалізації дієвого громадського контролю за правоохоронними органами, припинення ганебної практики свавілля і тортур. “Оборотень” в погонах, корупціонер, якого покривають "свої", за послідовної юридичної підтримки міської влади притягуватиметься до суду. Дії правоохоронців будуть об’єктивно висвітлюватись у міських ЗМІ.

9. КОМУНАЛЬНІ ЗМІ БУДУТЬ ОБ’ЄКТИВНИМИ І ЦІКАВИМИ.

Створю наглядову раду з максимальними повноваженнями для контролю за об'єктивністю муніципальних ЗМІ, половина членів якої буде представниками депутатських фракцій міськради в пропорції їх представництва, а інша половина буде вибрана з авторитетних київських журналістів (членів НСЖУ і Київської Незалежної медіа-профспілки) рейтинговим голосуванням киян поштою.

Кожен киянин, що звернувся до міської адміністрації з своєю проблемою і отримав відповідь про неможливість вирішити цю проблему, отримає можливість публічного виступу обсягом як мінімум 5 хвилин прямого ефіру або 2 000 друкованих знаків в міських ЗМІ на кожну отриману ним "відписку" для оприлюдення своєї проблеми і пропозицій щодо її рішення силами всієї київської громади. З моменту мого обрання міським головою в київських ЗМІ не буде розміщено жодного матеріалу рекламного характеру про мою діяльність: перед публікацією будь-якого матеріалу думка людей про нього збиратиметься в Інтернеті, і критика киян буде опублікована поряд з кожним звітом про роботу міської влади.

10. ДОСТУПНЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Боротимуся з монопольною змовою операторів кабельного телебачення по підвищенню цін і нав'язуванню споживачам непотрібних послуг. Поверну у власність міста “прихватизовані” ділками комунальні мережі кабельного телебачення і забезпечу надання безкоштовних телекомунікаційних послуг малозабезпеченим киянам.

11. ПІДТРИМКА КУЛЬТУРИ ТА ІННОВАЦІЙ

Зупиню культурну і інтелектуальну катастрофу в Києві. Творчі люди, автори інновацій і їх проекти в Києві отримуватимуть максимальну підтримку від міської влади, на їх підтримку буде витрачатися 5% коштів міського бюджету, які розподілятимуться незалежною експертно-громадською радою.

P.S. Русскоязычным читать то же самое на несколько постингов раньше...
Tags: Вибори-2008
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments