Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Ганьба! Мої конкуренти по виборам мера Києва працюють на бандитів...

В Києві відбувається масовий і систематичний підкуп виборців на користь кількох кандидатів на посаду Київського міського голови. Заявляю про це з обуренням, як незалежний кандидат, який не взяв у бандитів жодної копійки на виборчу кампанію. Хоча пропонували. Натомість я зобов'язався грати по-чесному і раджу іншим кандидатам чинити так само!!!

Брудні політтехнологи діють за наступною схемою.

Спочатку дізнаються персональні дані людей через корупційні зв’язки в державних та громадських організаціях, правоохоронних органах, також за допомогою “соціологічних опитувань” методом “від дверей до дверей” в житлових будинках і гуртожитках. Агітатори деяких політичних сил в наметах на вулицях також випитують у перехожих прізвище, ім’я, по-батькові, адресу, телефон.

Потім до людей звертаються з пропозицією проголосувати за того чи іншого кандидата і надати докази голосування – наприклад, фотографію на мобільному телефоні. Одразу дають передоплату і обіцяють заплатити ще після надання доказів. Іноді кажуть просто “ми самі перевіримо, чи ви проголосували, і в залежності від цього ви отримаєте решту грошей”. Звичайно ж, це проста брехня, бо результати волевиявлення виборця без його допомоги встановити неможливо. Однак наївні люди вірять у “всемогутність” покупців їхніх голосів.

Мені відомо про випадки підкупу виборців на користь Віталія Кличка – за це давали 100 гривень одразу і 100 гривень обіцяли дати після голосування, на користь Олександра Омельченка – 150 гривень одразу і 50 після, Віктора Пилипишина – 200 гривень одразу і невідомо скільки після. Найбільшим розчаруванням для мене було те, що за голосування за Олександра Турчинова обіцяють 300 гривень одразу і 200 після голосування. В агітації БЮТ постійно підкреслюється, що Турчинов – людина з незаплямованою біографією, не замішана в жодному корупційному скандалі. Або його хтось “підставляє”, або... Невже чиста репутація набридла Олександру Валентиновичу, і під час київських виборів він готовий втратити реноме?

Гроші на підкуп виборців надають емісари російського кримінального капіталу та їх політтехнологи, витіснені з батьківщини зусиллями правоохоронних органів та спецслужб Російської Федерації. Панічно тікаючи з Москви, Санкт-Петербурга та інших регіонів РФ, представники організованої злочинності інвестували гроші в Україну і сподіваються “відбити” інвестиції, коли прийдуть до влади по спискам різних “куплених” політичних сил та під прапорами різних брендів.

Зокрема, традиційним способом відмивання брудних грошей для російської мафії є покупка землі, будівництво офісних центрів та елітного житла. Найбільш активно російський кримінальний капітал діє на території Київської області. Там земельний дерибан покривають за великі “відкати” практично всі зареєстровані відгалудження політичних сил, особливо БЮТівці, які мають більшість в обласній раді.

Київський картель забудовників, фінансований російською мафією, зібрав кошти на виборчу кампанію кількох політичних сил. Наприклад, більше десятка будівельних компаній передали по 15 мільйонів доларів у тіньовий виборчий фонд Віталія Кличка. Іншому кандидату в мери на агітацію везуть з Лондона на приватному літаку чемодани, повні доларових купюр. Недарма його куплені соціологи стверджують, що рейтинг цього кандидата росте не по дням, а по годинам.

На мою думку, брудні методи агітації, такі як підкуп виборців, показують, що кандидат не має конструктивної програми розвитку Києва та має намір спиратися у своїй діяльності лише на брудні гроші та кримінал.

Чесні кандидати в мери не займаються підкупом виборців. Я виступив з ініціативою так званої Хартії про чесні вибори, яку вже підписали троє кандидатів на посаду міського голови, і я сподівась, що підпишуть інші кандидати. Там прямим текстом заборонено підкуп виборців.

На мою думку, в такій ситуації киянам не треба відмовлятись від грошей, але голосувати треба серцем. Я рекомендую киянам обрати кандидата, який підтримує високі моральні цінності і не пропонує вам гроші. А про спроби підкупу виборців повідомляйте за телефоном 02 і у штаб вашої улюбленої політичної сили. Наприклад, моїх симпатиків прошу повідомляти про спроби підкупу виборців за телефоном (097) 317-93-26, це мій особистий телефон.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments