Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Написав пару патріотичних статей... відкритий до дискусії :)

“Велика вітчизняна” хвороба

Я вирішив написати цю статтю під час зустрічі одного кандидата в мери Києва з ветеранами 10 травня. Як правило, він виступає перед виборцями українською мовою. І раптом - Національна консерваторія, перед ним повна зала людей, груди яких увішані орденами, і він бачить, що над трибуною повісили величезні серп і молот… Не дивно, що у виступі він мимоволі перейшов зі звичної української на російську.
(...)
Глянцева картинка так званої “Великої Вітчизняної Війни” довгі роки була одним з ключових елементів радянської пропаганди. Велика напівправда-брехня про “перемогу над фашизмом” приховувала те, що радянські люди поверталися додому з війни не переможцями, а переможеними, бо мільйони “визволителів Європи” були відправлені в концтабори: Сталін пам’ятав історію з декабристами і не хотів повторення.

http://h.ua/story/98340/

«Двомовність» нам не по кишені

...тільки в перший рік запровадження двомовності ми станемо жертвами гарантованого сплеску інфляції, а державний бюджет України має викласти на цю дорогу забавку більш ніж 10 мільярдів доларів, що складає його чверть. Заради таких витрат українцям доведеться вельми туго затягнути пояси і покласти зуби на полицю. В наступні роки на забезпечення двомовності держава витрачатиме як мінімум по 2 млрд. доларів на рік, що складає третину бюджету міста Києва, столиці України. За такі гроші можна було б вирішити багато соціальних проблем, побудувати нові дороги й транспортні розв’язки, нові лікарні, дитячі садки і школи…

Цікаво, який жест покажуть східні українці московській пропаганді, коли цей промовистий кошторис “двуязичія” стане надбанням громадськості?

http://infocorn.org.ua/2008/05/08/%c2%abdvomovnist%c2%bb-nam-ne-po-kisheni/
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments