Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Луценка – у відставку!

Сьогодні на прес-конференції міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка в прямому ефірі 5 каналу він отримав ГРАМОТУ, яка засвідчує, що він є найбільш свавільним та брехливим міністром за всю історію України.

Грамоту вручив я від імені побитих біля Жовтневої лікарні журналістів та взагалі від киян, які обурені міліцейським свавіллям та тортурами в міліцейських відділках (наприклад, в Дарницькому і в Солом'янському РВ МВС).

Попри спроби охорони не підпустити мене до Луценка, я показав йому грамоту і озвучив її зміст. Він заявив, що знає, що там написано, після чого охоронець взяв у мене грамоту і передав Луценку. На жаль, пан Луценко не розписався про отримання грамоти, тому я не можу вважати факт її вручення юридично закріпленим.

На жодне моє питання Луценко не відповів. А саме, як незалежний журналіст і кандидат на посаду Київського міського голови я спитав у нього, коли він вибачиться перед жертвами міліцейського свавілля і проведе внутрішнє розслідування за фактами побиття працівниками МВС протестуючих проти незаконних забудов, за фактами тортур у міліції... коли він, зрештою вибачиться перед Черновецьким за привселюдне побиття у РНБО?!

Натомість Луценко запросив мене на особистий прийом. Мабуть, треба буде якось піти з диктофоном та телекамерами.

Я сподіваюся, що вручена Луценку грамота висітиме найближчим часом в його особистому кабінеті поряд з портретами вищих керівників держави і нагадуватиме про те, що треба, по-перше, очистити від перевертнів своє відомство, і по-друге, негайно подати у відставку в зв’язку з тим, що його правовий нігілізм несумісний із відповідальною посадою міністра внутрішніх справ.

Те, що Луценко не захотів прокоментувати журналістам вручення грамоти і не захотів відповідати на моє питання, коли він вибачиться перед жертвами міліцейського свавілля – дуже характерно.

Це свідчення того, що міністр внутрішніх справ є безвідповідальною людиною і не бажає виправляти наслідки своїх дій та бездіяльності.

Крім того, з мовчання Луценка на резонансну тему я роблю висновок, що його діяльність на посту міністра є несамостійною (ну не може настільки безвідповідальна людина контролювати роботу одного з найскладніших міністерств!), а публічні виступи – тупий піар, продиктований виписаними з Росії політтехнологами на гроші кримінального угруповання “солнцевських”.
Tags: police, мрак
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 21 comments