Юрій Шеляженко (sheliazhenko) wrote,
Юрій Шеляженко
sheliazhenko

Генпрокуратура и СБУ відкрили сезон полювання на журналістів

Редактора інтернет-видання «Громадський спротив України» Sprotiv.org Вадима Гладчука 15 липня запросили до Служби Безпеки України дати пояснення з приводу якогось давнього матеріалу про незаконні дії спецслужб, який нібито було розміщено на сайті Sprotiv.org у 2005 році.

Майор спецслужби Анатолій Новиченко зажадав зустрітись з Гладчуком якраз в той час, коли редактор Sprotiv.org має намір взяти участь у прес-конференції на тему: «Законодавчі ініціативи, що обмежують свободу слова в Україні».

Крім несподіваного виклику до СБУ, сьогодні ж (тобто 15 липня) здійснено хакерську атаку на сайт Sprotiv.org , який на разі є недоступним.

У розмові з Гладчуком майор Новиченко назвав його “віце-президентом тендерної палати”. Оскільки проплаченій брехні провокаторів про нібито призначення Гладчука віце-президентом тендерної мафії не повірила жодна нормальна людина, очевидно, на кого цей майор працює. Хочу нагадати, що за даними анонімної групи офіцерів СБУ, лист яких було оприлюднено нещодавно в блозі Ігоря Луценка на “Українській правді”, в.о. голови спецслужби Валентин Наливайченко і дехто із заступників Генпрокурора регулярно отримують хабарі в обмін на лояльність від мафіозних структур.

Звичайно, у правоохоронних органах все ще залишилися добросовісні працівники, які працюють не за копійку, а на совість. Завдяки справедливому рішенню суддів Солом’янського районного суду та Апеляційного суду міста Києва Гладчук вийшов з казематів корумпованого міліцейського відділку. Та ж Генпрокуратура двічі скасовувала рішення прокурора Печерського району, спрямоване на те, щоб уникнули відповідальності працівники ДСО, які напали на мене та перешкоджали моїй професійній діяльності. Тому я сподіваюсь, що оборотнів у погонах викриють і переможуть їх чесні сусіди по роботі. Але чесність має бути нагороджена суспільним визнанням, без цього вона безсила, на відміну від підступу та інтриг, що плетуться в атмосфері таємного заколоту. Заради цього і має звучати слово правди, яке нині свавільно намагаються обмежити деякі шахраї та лицеміри з тендерної мафії.

“Законопроекти стосовно впровадження політичної цензури в Україні лобіюють ті самі народні депутати, причетність яких до діяльності тендерної мафії особисто для мене безсумнівна” – стверджує Гладчук.

Я теж вважаю, що оборотні в погонах нині відкрили полювання на журналістів. Подивіться на хроніку подій. Вчора Генпрокуратура під надуманим предлогом викликала на допит журналіста “Української правди” Сергія Лещенка, аби залякати його і примусити припинити журналістське розслідування щодо отруєння Віктора Ющенка. Сьогодні залякують Гладчука, примушують його відмовитись від проведення прес-конференції про цензуру в Україні та здійснюють хакерські атаки на його сайт.

Але це тільки верхівка страхітливого айсберга! Коли міліціонери відкрито побили журналіста “Газети по-київськи” Андрія Манчука перед телекамерами, кримінальну справу проти правопорушників-погоничів навіть не порушено, і про це всі мовчать. Коли на мене вчинили напад державні охоронці офісу однієї з контор тендерної мафії під табличкою “Офіс народного депутата Олега Ляшко”, затягнули в гараж і стирали знімки з фотоапарату, поки я лежав на підлозі закривши руками голову – всі мовчали. Завтра кожен журналіст може поплатитися за сміливість головою, як Гонгадзе! Може, досить мовчати?!
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments