обличчям до народу

Выборы в Украине: кто выйдет во второй тур с Тимошенко?

Блоги / Юрий Шеляженко: Выборы в Украине: кто выйдет во второй тур с Тимошенко?

Накануне президентских выборов в Украине лидером симпатий избирателей, по всем опросам, остается опытная и непредсказуемая Юлия Тимошенко. Правда, ее уровень поддержки колеблется в районе одного из пяти, но у ее главных соперников поддержка вообще на уровне одного из десяти.

Тимошенко и ее фракция
Collapse )
обличчям до народу

Рік Радості 2019

З Новим Роком Радості

Молитва за Рік Радості. Щиро сповідую душевну релігію. Одна душа дарує радість. Здійснюються ідеальні бажання. Поширюється любов, об’єднується добро. Бачу нескінченність попереду. Людина творець власного натхнення, життя своїм розумом, щастя у добрій волі. Оновлюється енергія знання. Чесність спрямовує рух. Мир посилює згоду. Душевна спільнота стає простором насолоди. Чистий аркуш сповнений можливостей. Віра вершить дива, досягає досконалості. Приймаю несподівані одкровення. Радію спілкуванню з Богом. Вклоняюся кожній людині. Вірую в себе!

Цілі та орієнтири Року Радості. Утверджуючи найвищу цінність людини і цим реалізуючи волю Бога, у 2019 Році Радості Душевна Спільнота Всесвіту пропонує віруючим керуватися такими цілями та орієнтирами: здійснювати бажання, поширювати любов, творити натхнення.

1. Здійснювати бажання. Радіти вірі в себе. Бажати добра. Прагнути щастя. Знайти правду в серці. Явити бажане диво.

2. Поширювати любов. Радіти вірності собі. Пристрасно розвиватися. Зізнатися у спрямованості. Віддати даність. Насолоджуватися щедрістю. Вичерпувати можливості. Дозволяти неймовірне. Примирити потяги. Наблизитись до істини. Споріднитися з Богом. Об’єднати душі.

3. Творити натхнення. Радіти володінню собою. Рухати світ душевною силою. Залишати нескінченність незакінченою. Звільнити минуле, теперішнє та майбутнє. Очистити шлях від перешкод. В солідарності з кожною людиною обняти істину. Знайти невичерпність. Викликати щире захоплення. Бути краще, прагнути кращого буття.


обличчям до народу

За мир в усьому світі!Світанок розсвітає, спокійно у душі.
А промінь сонця сяє, зігріти всіх спішить.

Приспів (2):
За мир в усьому світі сміливо виступай!
Розпалювати війни нікому не давай!

Озлобленість навколо, шукають ворогів.
А ти світись любов'ю, висміюй всякий гнів.

Приспів.

Надвечорі невтомно всю зброю прокляни,
І запроси знайомих в майбутнє без війни.

Приспів.

Під зорями кохайся, продовжуй рід людський.
Нелюбих не лякайся, гнобити їх не смій.

Приспів.

Хай голос твій почують: кажи, що ти за мир.
Хай дурні ігнорують або стають людьми.

Приспів.

Коли безумці твердять, немов життя - це бій,
Дай вмерти культу смерті, дай жити всім й собі.

Приспів (2).
обличчям до народу

О задачах пацифистов в условиях военного положения

Миролюбство дає силу прагнути щасливого майбутнього.

Спровоцировав военное столкновение, диктаторы Путин и Порошенко заключили брачный союз взаимной войны.

Порошенко собирает марионеток сказать "да" войне сегодня, Путин может ответить взаимностью в ближайшее время.

Надо понимать, что это не война диктатора с диктатором. Это война диктаторов с человеческой свободой воли, попытка навязать людям ощущение безысходности, отчаяние, рабскую покорность. Человечество и каждый пацифист каждый день наслаждается ростом личной свободы, диктатура теряет смысл, и любители воевать не желают смириться с этим. Но мы с ними смиримся, спокойно игнорируя их глупую воинственность.

Надо понимать, что объявленное военное положение означает войну не только с внешними, но и с внутренними врагами. Женившись на законном враге Путине, Порошенко наверняка собирается предаваться утехам войны на стороне с такими же, как он, гибридными манипуляторами, желающими повоевать внутри Украины. Формальным поводом для этого будет восстание против тирании со стороны феодалов и подавление бунта со стороны диктатора-абсолютиста. Например, манипуляторы "непризнанными республиками" при поддержке России могут начать бунтовать против Порошенко. Манипуляторы евробляхерами и прочими олигархическими нишами экономики наверняка мобилизуют контролируемые толпы, призовут не дать себя ограбить под предлогом бракованной (гибридной) войны.

Важно помнить, что независимо от воли политиков пацифисты остаются пацифистами. Мы против любой войны, внешней или внутренней.

Collapse )
обличчям до народу

Про що ми думали 5 років тому?

Хай ці рядки поетів революції завжди нагадують нам, що не можна робити дурниці у відчаї. First Think, Then Act!

Перш ніж робити, спочатку подумай!

На майдані коло церкви революція іде (Тичина, 1919)

Коло вогню в вагоні збились і мруть голодні втікачі (Тичина, 1924)

Вставай! Мила моя, вставай! (Вакарчук, 2004)

Золото замість тата, замість мами - глуха стіна (Вакарчук, 2006)

Давай, браток – все залежить від тебе! Вчи історію. Готуй революцію (Жадан, 2013)

Пахне випаленим пшеничним полем (Жадан, 2016)

У мене більше немає дому, у мене є лише пам’ять (Жадан, 2017)

обличчям до народу

Мовна тиранія: топ-5 ганебних принижень

Як і кожна людина, я багато разів дивився політичні ток-шоу і готовий був сперечатися з кожним сказаним словом. Завдяки Віталію Портникову мені випала нагода спробувати сказати правду в ефірі, де зазвичай правдою навіть не пахне.

Зверніть увагу, яке дно пробивають диктатори мовної політики. Депутат Головко зі «Свободи» закликає етнічні меншини повернутися в свої країни (дивитися з позначки часу 4:44) і жахливим суржиком намагається пропагувати заборону захисту дисертацій мовами Європейського Союзу (дивитися з позначки часу 33:50). А «радикал» Мосійчук проголошує, що забаганки націоналістів важливіші за права людини (дивитися з позначки часу 25:30).

Прийнятий в першому читанні законопроект про забезпечення функціонування української мови як державної № 5670-д від 09.06.2017 р. лякає великими штрафами за приниження української мови. Але ніщо не принизить українську мову більше, ніж сам цей недолугий законопроект.

1) Закон про мовну тиранію принижує українську мову, виходячи з того, що нею спілкуватимуться тільки під загрозою великого штрафу (з/п 5670-д, перехідні положення).

2) Закон про мовну тиранію принижує здоровий глузд, ставлячи знак рівності між толеруванням багатомовності та насильницьким переворотом (з/п 5670-д, ч. 7 ст. 1).

3) Закон про мовну тиранію принижує права людини, позбавляючи людину свободи вираження поглядів у виборі мови спілкування в суспільстві (з/п 5670-д, ч. 1 ст. 2).

4) Закон про мовну тиранію принижує кожного читача, запроваджуючи цензуру книжок (з/п 5670-д, ч. 2 ст. 22).

5) Закон про мовну тиранію принижує все суспільство, оскільки замість того, щоб слухати один одного і домовлятися жити разом в мирі та добробуті, ми змушені будемо виправдовуватися перед чиновниками та їхніми кишеньковими бандами крикунів та погромників за кожне слово, сказане чи написане не під диктовку (з/п 5670-д, ч. 9 ст. 1), причому ми ще й будемо змушені купляти у чиновника сертифікат про володіння мовою (ч. 1 ст. 46) - папірець, завідомо брехливий в умовах мовної тиранії, коли в законі чорним по білому сказано, що стандарти мовлення диктує і мовою володіє не суспільство, а виключно купка узурпаторів-апаратчиків мовної тиранії (з/п 5670-д, розділи VІІ, VІІІ).

Геть мовну тиранію!

обличчям до народу

Україна: проблеми із реалізацією Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права

Коаліція за особисту автономію описала проблеми реалізації економічних, соціальних і культурних прав в Україні

Повідомлення “Україна: проблеми із реалізацією Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права” підготовлене Коаліцією за особисту автономію на допомогу Комітету ООН з економічних, соціальних та культурних прав у розробці “списку питань для доповіді за спрощеною процедурою” (LOIPR), відповіді на які складатимуть доповідь України відповідно до статті 16 Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права. Повідомлення опубліковане англійською мовою у базі даних УВКПЛ ООН (розділ Ukraine, документ Info from Civil Society Organizations: Coalition for Personal Autonomy) та на Academia під заголовком “Ukraine: problems with implementation of the International Covenant on Economic, Social and Cultural Rights”.

Collapse )
Ікар

На захист миру, свободи переконань та політв'язня Олексія Святогора

Мирна Україна, професійна армія. На захист таких цінностей виступає пацифіст та правник Юрій Шеляженко.

Безпека людини в Україні має стати першочерговим завданням державної політики. Для цього треба зупинити воєнну машину, гарантувати свободу переконань та припинити силові розправи над політичними опонентами. Репресії проти Олексія Святогора, арештованого за висловлювання своєї позиції з питань екологічної політики, мають бути припинені. Про це заявив голова ГО "Автономна Адвокатура" Юрій Шеляженко під час круглого столу "Оновлення плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року" в Офісі Омбудсмена.

Юрій Шеляженко підкреслив: Національна стратегія у сфері прав людини має бути оновлена, щоб реалізувати право на свободу переконань у формі відмови з мотивів сумління від несення військової служби на недискримінаційній основі, зокрема, з гарантуванням права на сумлінну відмову з усіх релігійних та нерелігійних мотивів. Відповідні зобов'язання керівництво держави неодноразово брало на себе як перед власним народом, так і перед міжнародною спільнотою. Україні потрібна повністю професійна армія для військового захисту. Ніхто не може бути примушений служити в армії чи брати участь у військових конфліктах. Крім того, це питання рівності чоловіків та жінок: поки чоловіки дискриміновані порівняно з жінками у праві вибору, служити в армії чи ні, вони також дискримінують жінок у праві життєвого вибору, що призводить до статевого та домашнього насильства.

Collapse )