?

Наліпки на сонці

Незалежний журнал Юрія Шеляженка

Social capital

Rating position

Name:
Юрій Шеляженко
Location:
External Services:
Schools:
Шеляженко Юрій Вадимович — вільна душа – суб’єкт розумної діяльності

Правдошукач

Рекомендую приєднатися.
kiyany kyiv

------

Я є. Це цікаво і надовго.

Also, я живу на вулиці Тверський тупик в Києві й колись випускав газету цієї вулиці.

------

Я - независимый журналист, основатель, издатель и редактор независимой газеты "Правдошукач" ("Правдоискатель", "The Truth Seeker"), cвидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации серия КВ № 14488-3459 Р выдано Министерством Юстиции Украины 10.10.2008.

------

Я - ГУМАНИСТ (см.). Что это значит? Если коротко, это моя личная вера в то, что Человек превыше всего, Человек имеет наивысшую ценность, и в мире нет ничего важнее Человека, тебя и меня. В этой вере есть универсальный моральный критерий: все, что возвышает Человека и утверждает его наивысшее значение - то Добро; все, что унижает Человека, заставляет его чувствовать себя бессильным и ничтожным - то Зло. Со Злом надо бороться. Человек победит Зло, верю в это.

Человек превыше всего - PDF, 1,1 mb

UPD.

Я засновник Релігійної громади сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини.
Я основатель Религиозной общины исповедующих Веру в Наивысшую Ценность Человека.
I am founder of Religious Community of Believers in The Greatest Value of Human.

Релігійна громада сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини

------

Хто я такий?

ШЕЛЯЖЕНКО ЮРІЙ ВАДИМОВИЧ.

Громадський та релігійний діяч, публіцист, філософ, літератор, видавець газети "Правдошукач" і журналу "Мораль".

Народився 2 лютого 1981 року в місті Києві. Мати - Гольчанська Людмила Миколаївна, економіст, працювала податковим інспектором. Батько - інженер, працював на заводі "Томак", захоплювався філософією.

Вчився у Гімназії № 56 (1987 - 1995 рр), Києво-Печерському ліцеї №171 "Лідер" (1995 - 1998 рр), Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (1998 - 2004 рр) за спеціальністю "математика". З 2010 р. навчається в Універсітеті економіки і права "Крок" за спеціальністю "правознавство".

У 1996-1998 - учасник математичного відділення Малої академії наук, неодноразовий переможець конкурсів наукових робіт.

У 1999-2000 рр. - видавець факультетської газети механіко-математичного факультету КНУ ім. Шевченка.

У 2000 р. - учасник першої акції протесту "Україна без Кучми", жив у наметовому містечку на Майдані Незалежності.

У 2001-2003 рр. - член редакційної групи інтернет-видання "Неофіційна інтернет-газета Київського університету".

У 2002-2007 рр. - редактор газет своєї вулиці "Привіт, Тверський тупик!" і свого будинку "Тверський тупик, 9".

У 2002 - переможець конкурсу творчих робіт Об'єднання гуманістів України (1 місце за роботу "Локалізація людини").

У 2003 р. - кореспондент газети "Понедельникъ".

У 2003 р. - переможець конкурсу КМДА "Волонтер року - 2003".

У 2004 р. - спостерігач на виборах Президента України від кандидата В. Ющенка.

У 2005 р. заснував та очолив Релігійну громаду сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини.

У 2006 р. став співзасновником жартівливої "Партії любителів брехні", яка "продавала" місця у своєму передвиборчому списку. Діяльність партії висвітлювалася на телебаченні.

У 2005-2008 р. - незалежний журналіст, опублікував сотні статей з актуальних питань у широкому спектрі друкованих і електронних ЗМІ – «Українська Правда», «Телекритика», «Майдан», «Дурдом», «Вечірні Вісті», «Свобода», «2000», «Слово Просвіти», «Понедельник», «Київський майдан» та багато інших.

У січні-лютому 2006 р. брав участь у політтехнологічному проекті "Народний Рух ПРАВ" у Вишгороді (Київська обл.) як кандидат у депутати та редактор газети, згодом відмовився з моральних міркувань та викрив організаторів.

У 2006 р. - оглядач газети "Свобода".

У 2007 р. - редактор відділу соціальних проблем газети "Вечірні Вісті".

З 2007 р. - автор інтернет-видання "ХайВей".

У травні 2007 р. разом із сусідами примусив будівельну компанію "Житлобуд" та ректора КНУКіМ Поплавського відмовитись від перекриття будівельним парканом проходу до найближчої станції метро.

У вересні 2007 року - секретар дільничної виборчої комісії № 36 на виборах народних депутатів України.

У 2008 р. - кореспондент газети "Київський майдан".

З 2008 р. - учасник сатиричного інтернет-проекту "Дурдом".

У березні 2008 р. - кандидат на посаду Київського міського голови, набрав 121 голос (53 місце з 75-ти).

З жовтня 2008 р. - засновник, видавець та головний редактор газети "Правдошукач" (підписний індекс 49608).

У 2008-2010 рр. - член ревізійної комісії Незалежної медіа-профспілки України, голова ревізійної комісії Київської незалежної медіа-профспілки.

У 2010 році взяв участь в оскарженні рішень Донецького окружного адміністративного суду про позбавлення Степана Бандери та Романа Шухевича звання "Герой України".

З 2010 р. - засновник, видавець та головний редактор журналу "Мораль".

Регулярно коментую актуальні події у власних виданнях "Правдошукач" та "Мораль", на сайтах "Українська правда" та "Народна правда", в блогах на сайтах радіостанції «Ехо Москви», "ЛігаБізнесІнформ", у Живому Журналі.

Опублікував перше оповідання "Очі, що світяться в пітьмі" в літературному журналі "Київ" (№ 1-2.2001). В кінці 2004 року розповсюджував самвидавом пригодницьку повість "Разом" на Майдані Незалежності. Свою творчістю регулярно публікую в газеті "Правдошукач", журналі "Мораль" (оповідання "День Незалежності", "Єдність" тощо).

Я Хранитель Віри - засновник і керівник Релігійної громади сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини; випускаю журнал "Мораль"; проповідую в віртуальному Храмі Божественного Одкровення. Проповіді розміщуються у формі відеоблога. Веду блог на сайті Релігійної інформаційної служби України.

Я сповідую релігійну Віру в Найвищу Цінність Людини, визнаю безумовною істиною священне писання цієї монотеїстичної релігії. Вважаю найважливішим ритуалом безпосереднє двобічне спілкування кожного віруючого з Богом - через одкровення, дію та усвідомлення, слово та звучання, думку та рефлексію.

Я - автор філософського вчення креативного ідеалізму.

Я прибічник верховенства права, свободи слова та інших ліберальних цінностей, максимально широких громадянських та економічних прав кожного громадянина (демократії), дерегуляції з боку держави і саморегуляції в межах моралі підприємництва, громадської та релігійної діяльності.

Я вважаю систему освіти та освітній ценз в державних і корпоративних структурах репресивним механізмом уніфікації та нівеляції особистості, що обмежує природне право людини на свободу вибору діяльності - оскільки освіта перетворилася на формальність, самостійно здобуті знання неможливо підтвердити одноразовим проходженням кваліфікаційного іспиту.

Я вважаю соціальні цінності демагогією, корупційним механізмом перетворення громадянина у халявника. Я вважаю колективізм гріхом стадності, виступаю проти сліпого самозречення на вимогу більшості.

Я відстоюю самоцінність добрих поглядів кожного індивідуума. Вважаю, що масовість завжди є ознакою сили і не може бути ознакою правоти, добра, істинності певних ідей. Вважаю, що сила масовості має бути обмежена протидією сили природних прав людини і гарантій їх законної реалізації в державі.

Я вважаю сім'ю одним з різновидів груп і не вважаю, що її функції біологічного відтворення людства ставлять цю групу в якесь особливе, сакральне становище порівняно з іншими групами.

Я вважаю групу з одного індивідуума повноцінною і повноправною групою, виступаю за внесення змін до законодавства України, які уможливлять заснування громадських та релігійних організацій як юридичних осіб однією фізичною особою.

У відповідь на неодноразові заочні діагнози "манія величі" я вигадав гумористичний діагноз для людей, які вважають чиюсь високу думку про себе принизливою для власної гідності - "манія нікчемності". Будьте здорові і не хворійте небезпечною манією нікчемності ;)

Вважаю, що конфлікт досконалого суб'єктивного з недосконалим об'єктивним, зокрема, індивідуальної свідомості та сліпої сили натовпу завжди був, є і буде рушійною силою розвитку людства.

------

Имиджевые фото:

     

------

ПРЕДКИ. PARENTS.Шеляженко Вадим Анатольевич - мой папа. Родился в Киеве. Философ, инженер.Гольчанская Людмила Николаевна - моя мама. Родилась в Докучаевске, Донецкая область. Экономист, после выхода на пенсию - путешественница.

------

Юрій Шеляженко
01042, Київ, Тверський тупик 9, кв. 82
+38 (097) 3179326
+38 (044) 5290435 (fax/факс)
catharsis, БЮТ, НДО, Тимошенко, Україна, азія, америка, анимация, аниме, антиглобалізм, афоризм, африка, братерство, взаєморозуміння, вчення, відео, відповідальність, відпочинок, війна, віра, віра в себе, газети, глобалізм, гон, гроші, гуманізм, гумор, детектив, дети, динамо, дипломатія, досвід, дружба, дружелюбність, егоїзм, есе, журба, журналістика, захід, земля, знання, катарсис, кино, компроміс, кохання, культура, кіно, любов, людина, малювання, математика, медвед, мир, мова, мови, мудрість, музика, мультфильм, мультфільм, навчання, натхнення, наука, нація, ненависть, нескінченність, новини, переговори, переконання, письменство, пляж, поезія, почуття, правда, проза, простота, психологія, публіцистика, південь, північ, пісня, самвидав, самовпевненість, сатира, світ, сила, символи, слова, стьоб, суд над КПРС, схід, тиша, точність, третій сектор, фентезі, флеш, філософія, хак, хакери, хакеры, хулз, чтиво, щастя, юмор, я, європа, інтуїція

Social capital

Rating position

Statistics