?

Log in

No account? Create an account

Наліпки на сонці

Незалежний журнал Юрія Шеляженка

Social capital

  • less than 10

Rating position

Name:
Юрій Шеляженко
Location:
External Services:
Schools:
Шеляженко Юрій Вадимович — вільна душа – суб’єкт розумної діяльності

Правдошукач

Рекомендую приєднатися.
kiyany kyiv

------

Я є. Це цікаво і надовго.

Also, я живу на вулиці Тверський тупик в Києві й колись випускав газету цієї вулиці.

------

Я - независимый журналист, основатель, издатель и редактор независимой газеты "Правдошукач" ("Правдоискатель", "The Truth Seeker"), cвидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации серия КВ № 14488-3459 Р выдано Министерством Юстиции Украины 10.10.2008.

------

Я - ГУМАНИСТ (см.). Что это значит? Если коротко, это моя личная вера в то, что Человек превыше всего, Человек имеет наивысшую ценность, и в мире нет ничего важнее Человека, тебя и меня. В этой вере есть универсальный моральный критерий: все, что возвышает Человека и утверждает его наивысшее значение - то Добро; все, что унижает Человека, заставляет его чувствовать себя бессильным и ничтожным - то Зло. Со Злом надо бороться. Человек победит Зло, верю в это.

Человек превыше всего - PDF, 1,1 mb

UPD.

Я засновник Релігійної громади сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини.
Я основатель Религиозной общины исповедующих Веру в Наивысшую Ценность Человека.
I am founder of Religious Community of Believers in The Greatest Value of Human.

Релігійна громада сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини

------

Хто я такий?

ШЕЛЯЖЕНКО ЮРІЙ ВАДИМОВИЧ.

Громадський та релігійний діяч, публіцист, філософ, літератор, видавець газети "Правдошукач" і журналу "Мораль".

Народився 2 лютого 1981 року в місті Києві. Мати - Гольчанська Людмила Миколаївна, економіст, працювала податковим інспектором. Батько - інженер, працював на заводі "Томак", захоплювався філософією.

Вчився у Гімназії № 56 (1987 - 1995 рр), Києво-Печерському ліцеї №171 "Лідер" (1995 - 1998 рр), Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (1998 - 2004 рр) за спеціальністю "математика". З 2010 р. навчається в Універсітеті економіки і права "Крок" за спеціальністю "правознавство".

У 1996-1998 - учасник математичного відділення Малої академії наук, неодноразовий переможець конкурсів наукових робіт.

У 1999-2000 рр. - видавець факультетської газети механіко-математичного факультету КНУ ім. Шевченка.

У 2000 р. - учасник першої акції протесту "Україна без Кучми", жив у наметовому містечку на Майдані Незалежності.

У 2001-2003 рр. - член редакційної групи інтернет-видання "Неофіційна інтернет-газета Київського університету".

У 2002-2007 рр. - редактор газет своєї вулиці "Привіт, Тверський тупик!" і свого будинку "Тверський тупик, 9".

У 2002 - переможець конкурсу творчих робіт Об'єднання гуманістів України (1 місце за роботу "Локалізація людини").

У 2003 р. - кореспондент газети "Понедельникъ".

У 2003 р. - переможець конкурсу КМДА "Волонтер року - 2003".

У 2004 р. - спостерігач на виборах Президента України від кандидата В. Ющенка.

У 2005 р. заснував та очолив Релігійну громаду сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини.

У 2006 р. став співзасновником жартівливої "Партії любителів брехні", яка "продавала" місця у своєму передвиборчому списку. Діяльність партії висвітлювалася на телебаченні.

У 2005-2008 р. - незалежний журналіст, опублікував сотні статей з актуальних питань у широкому спектрі друкованих і електронних ЗМІ – «Українська Правда», «Телекритика», «Майдан», «Дурдом», «Вечірні Вісті», «Свобода», «2000», «Слово Просвіти», «Понедельник», «Київський майдан» та багато інших.

У січні-лютому 2006 р. брав участь у політтехнологічному проекті "Народний Рух ПРАВ" у Вишгороді (Київська обл.) як кандидат у депутати та редактор газети, згодом відмовився з моральних міркувань та викрив організаторів.

У 2006 р. - оглядач газети "Свобода".

У 2007 р. - редактор відділу соціальних проблем газети "Вечірні Вісті".

З 2007 р. - автор інтернет-видання "ХайВей".

У травні 2007 р. разом із сусідами примусив будівельну компанію "Житлобуд" та ректора КНУКіМ Поплавського відмовитись від перекриття будівельним парканом проходу до найближчої станції метро.

У вересні 2007 року - секретар дільничної виборчої комісії № 36 на виборах народних депутатів України.

У 2008 р. - кореспондент газети "Київський майдан".

З 2008 р. - учасник сатиричного інтернет-проекту "Дурдом".

У березні 2008 р. - кандидат на посаду Київського міського голови, набрав 121 голос (53 місце з 75-ти).

З жовтня 2008 р. - засновник, видавець та головний редактор газети "Правдошукач" (підписний індекс 49608).

У 2008-2010 рр. - член ревізійної комісії Незалежної медіа-профспілки України, голова ревізійної комісії Київської незалежної медіа-профспілки.

У 2010 році взяв участь в оскарженні рішень Донецького окружного адміністративного суду про позбавлення Степана Бандери та Романа Шухевича звання "Герой України".

З 2010 р. - засновник, видавець та головний редактор журналу "Мораль".

Регулярно коментую актуальні події у власних виданнях "Правдошукач" та "Мораль", на сайтах "Українська правда" та "Народна правда", в блогах на сайтах радіостанції «Ехо Москви», "ЛігаБізнесІнформ", у Живому Журналі.

Опублікував перше оповідання "Очі, що світяться в пітьмі" в літературному журналі "Київ" (№ 1-2.2001). В кінці 2004 року розповсюджував самвидавом пригодницьку повість "Разом" на Майдані Незалежності. Свою творчістю регулярно публікую в газеті "Правдошукач", журналі "Мораль" (оповідання "День Незалежності", "Єдність" тощо).

Я Хранитель Віри - засновник і керівник Релігійної громади сповідуючих Віру в Найвищу Цінність Людини; випускаю журнал "Мораль"; проповідую в віртуальному Храмі Божественного Одкровення. Проповіді розміщуються у формі відеоблога. Веду блог на сайті Релігійної інформаційної служби України.

Я сповідую релігійну Віру в Найвищу Цінність Людини, визнаю безумовною істиною священне писання цієї монотеїстичної релігії. Вважаю найважливішим ритуалом безпосереднє двобічне спілкування кожного віруючого з Богом - через одкровення, дію та усвідомлення, слово та звучання, думку та рефлексію.

Я - автор філософського вчення креативного ідеалізму.

Я прибічник верховенства права, свободи слова та інших ліберальних цінностей, максимально широких громадянських та економічних прав кожного громадянина (демократії), дерегуляції з боку держави і саморегуляції в межах моралі підприємництва, громадської та релігійної діяльності.

Я вважаю систему освіти та освітній ценз в державних і корпоративних структурах репресивним механізмом уніфікації та нівеляції особистості, що обмежує природне право людини на свободу вибору діяльності - оскільки освіта перетворилася на формальність, самостійно здобуті знання неможливо підтвердити одноразовим проходженням кваліфікаційного іспиту.

Я вважаю соціальні цінності демагогією, корупційним механізмом перетворення громадянина у халявника. Я вважаю колективізм гріхом стадності, виступаю проти сліпого самозречення на вимогу більшості.

Я відстоюю самоцінність добрих поглядів кожного індивідуума. Вважаю, що масовість завжди є ознакою сили і не може бути ознакою правоти, добра, істинності певних ідей. Вважаю, що сила масовості має бути обмежена протидією сили природних прав людини і гарантій їх законної реалізації в державі.

Я вважаю сім'ю одним з різновидів груп і не вважаю, що її функції біологічного відтворення людства ставлять цю групу в якесь особливе, сакральне становище порівняно з іншими групами.

Я вважаю групу з одного індивідуума повноцінною і повноправною групою, виступаю за внесення змін до законодавства України, які уможливлять заснування громадських та релігійних організацій як юридичних осіб однією фізичною особою.

У відповідь на неодноразові заочні діагнози "манія величі" я вигадав гумористичний діагноз для людей, які вважають чиюсь високу думку про себе принизливою для власної гідності - "манія нікчемності". Будьте здорові і не хворійте небезпечною манією нікчемності ;)

Вважаю, що конфлікт досконалого суб'єктивного з недосконалим об'єктивним, зокрема, індивідуальної свідомості та сліпої сили натовпу завжди був, є і буде рушійною силою розвитку людства.

------

Имиджевые фото:

     

------

ПРЕДКИ. PARENTS.Шеляженко Вадим Анатольевич - мой папа. Родился в Киеве. Философ, инженер.Гольчанская Людмила Николаевна - моя мама. Родилась в Докучаевске, Донецкая область. Экономист, после выхода на пенсию - путешественница.

------

Юрій Шеляженко
01042, Київ, Тверський тупик 9, кв. 82
+38 (097) 3179326
+38 (044) 5290435 (fax/факс)
catharsis, БЮТ, НДО, Тимошенко, Україна, азія, америка, анимация, аниме, антиглобалізм, афоризм, африка, братерство, взаєморозуміння, вчення, відео, відповідальність, відпочинок, війна, віра, віра в себе, газети, глобалізм, гон, гроші, гуманізм, гумор, детектив, дети, динамо, дипломатія, досвід, дружба, дружелюбність, егоїзм, есе, журба, журналістика, захід, земля, знання, катарсис, кино, компроміс, кохання, культура, кіно, любов, людина, малювання, математика, медвед, мир, мова, мови, мудрість, музика, мультфильм, мультфільм, навчання, натхнення, наука, нація, ненависть, нескінченність, новини, переговори, переконання, письменство, пляж, поезія, почуття, правда, проза, простота, психологія, публіцистика, південь, північ, пісня, самвидав, самовпевненість, сатира, світ, сила, символи, слова, стьоб, суд над КПРС, схід, тиша, точність, третій сектор, фентезі, флеш, філософія, хак, хакери, хакеры, хулз, чтиво, щастя, юмор, я, європа, інтуїція

Categories

армия, город, история, криминал, образование, общество, политика, происшествия, религия, финансы, экология, искусство, кино, литература, музыка, спорт, еда, животные, путешествия, медицина, здоровье, авто, философия, дети, it, авиация, компьютеры, космос, наука, производство, технологии, энергетика, россия, 18+, отношения, юмор, лытдыбр, экономика, транспорт, праздники, театр, птицы, беларусь

Social capital

  • less than 10

Rating position

Statistics